Poznajemy maszyny wieloczynnościowe i kombinowane

Data dodania: 10.07.2019


Ostatnio wspominaliśmy o tym : Jak zaopatrzyć swój zakład stolarski?. Dziś chcemy przedstawić maszyny, które wykonują kilka czynności naraz. Czy zakup maszyny kombinowanej lub wieloczynnościowej jest lepszy niż kupno każdej maszyny osobno?

Oczywiście, że tak. Połączenie działania kilku sprzętów – to innowacyjne rozwiązanie dla zakładów stolarskich. Pozwala nam zaoszczędzić pieniądze oraz cenne miejsce w stolarni.

Maszyny Winter

Producent sprzętu i maszyn stolarskich Winter Holztechnik oferuje szeroką gamę maszyn wieloczynnościowych oraz kombinowanych. W ofercie można również znaleźć maszyny, które łączą pracę dwóch sprzętów, na przykład wyrównywarko-grubościówki i pilarko-frezarki. Maszyny te umożliwiają wstępną obróbkę danego materiału, wyrównują go i tworzą idealnie równe części.

Maszyny wieloczynnościowe i kombinowane

Maszyny wieloczynnościowe i kombinowane są w stanie połączyć 5 różnych sprzętów. Maszyna wieloczynnościowa łączy w jedno piłę formatową, frezarkę, wyrównywarkę, grubościówkę i wiertarkę. Kiedy chcielibyśmy zakupić każdą z tych maszyn osobno musielibyśmy wydać na nie o wiele więcej.

Sprawdź Reus

Zalety maszyn wieloczynnościowych

Maszyna wieloczynnościowa i kombinowana zajmuje mniej miejsca. Wyciąganie i wkładanie materiału z maszyn również zajmuje dużo czasu. Przy jednej maszynie wkładamy surowiec tylko raz, a sprzęt go obrabia. Połączenie funkcji tylu sprzętów nigdy nie było prostsze. Kiedy zaczniesz obrabiać drewno tą maszyną, będziesz się zastanawiać czemu nie miałeś jej wcześniej w swoim zakładzie stolarskim.

Praca maszyny wieloczynnościowej

Maszyna wieloczynnościowa najpierw wycina pożądane elementy. Następnie wyrównywarka, wyrównuje wszystkie krawędzie, aby później grubościówka mogła obrobić elementy, aby miały taką samą grubość. Finalnie frezarką możemy stworzyć dowolny kształt krawędzi.

Solidne maszyny Winter

Maszyna kombinowana i wieloczynnościowa to idealne rozwiązanie dla każdego zakładu stolarskiego. Wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty znajdują się w jednej maszynie. Wejdź na wyższy poziom stolarstwa i sprawdź ofertę maszyn kombinowanych i maszyn wieloczynnościowych producenta Winter Holztechnik. Producent maszyn wieloczynnościowych Winter Holztechnik zawsze przykłada dużo uwagi do swoich klientów. Doradcy zawsze mogą pomóc i przedstawić maszyny, które będą najbardziej odpowiednie do specjalizacji zakładu. Dodatkowo producent oferuje specjalistę, który po zakupie maszyn, uruchomi je pierwszy raz w zakładzie stolarskim klienta.

To jeden z nielicznych producentów maszyn do stolarni, który zaoferuje swoją pomoc i przyjedzie do klienta włączyć maszyny. Doradcy proponują również klientom kredyt lub leasing na atrakcyjnych warunkach. Zakup maszyn w leasingu, bądź na kredyt może okazać się najlepszym i najbardziej optymalnym rozwiązaniem na rozwój i prowadzenie biznesu.